اظهارات مربوط به هرمه ها براي تغيير پوسته ماده يا استفاده از اصطلاحات اصلاح شده در صفحه. از آنجايي که تکنيک هاي تغيير مسير تغيير شکل ظاهري يک سايت را تغيير مي دهد ، صرف نظر از اينکه ما آن را به عنوان يک محتواي توهين آميز قلمداد نمي کنيم ، بايد به عنوان هک فکر کنيم ، به خصوص هر زمان که در يک مقياس بزرگ و به تبع آن انجام شود. به شرطي که اين اظهارات به صورت درست توزيع شود ، آنها به عنوان يک هک مورد نظر من فکر نمي شوند.

URL ها به دليل خراب کردن سيستم مديريت محتوا (CMS) با ماده افتضاح سفارش داده شده اند. اگر اين ماده واقعاً درون چارچوب تخته قرار بگيرد ، واقعاً اين يک هک است. به گونه‌اي که ممکن است ، اگر ماده‌اي خطرناک به دليل گوگل (تصور غلط) گوگل در حين فريب چارچوب مجامع مديران ، پيدا شود ، اما در واقع ، چيزي از آن وجود ندارد ، همانطور که من دوست دارم فکر کنم ، نه يک هک.

HotLinking (سرقت پهناي باند) بزرگترين تصوير از سايت رقيب شما اين است که در مورد انتقال داده ها ، سرعت انتقال پيام و مسائل مختلفي که مانع سايت مي شود کوتاه بياييد. افراد مختلفي بايد به طور جدي در مورد اين هک فکر کنند ، اما من اعتقاد ندارم اين يک هک باشد. اکثر استراتژي ها در اين مقياس اشتباه تصور مي شوند و با توجه به اهداف بدخيم آنها ، ممکن است به عنوان يک هک تلقي شوند. سيگنال هاي مشتري توزيع روزانه خودسرانه در روز بدون بازتاب روز به روز بازتاب دهيد. صرف نظر از اينکه آيا اين به عنوان روشي براي نابودي تلقي مي شود ، فوق العاده مشکل است. من آن را در نظر نمي گيرم.

آيا اين نوع سئو قانوني است؟

من مشاور حقوقي نيستم و ترجيح مي دهم راهنمايي هاي مشروع را به شما ارائه ندهم ، اما معمولاً اين استعلام مطرح مي شود. باطل اجباري موضوع ديگري نيست و از طرف همه حسابها بيشتر به عنوان يک استراتژي هک کردن نسبت به يک موضوع قانوني توصيف مي شود. بنابراين بايد سعي کنيد از آن جلوگيري کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mmp games وبلاگ محمدرضا جامی ناپ کامرس Debra مقررات ثبتی و حقوقی در ایران 2020 خرید و فروش بیت کوین Sharon